Послуга перевірити контрагента Україна. Перевірити юридичну особу Україна. Перевірити надійність контрагента Україна. Збір інформації про конкурентів Україна. Перевірити підприємця Україна.

Super User

1. sbor kommercheskoy informacii

Сучасні реалії ведення бізнесу в нашій країні - це жорстка конкуренція й великий ризик вступити в ділові відносини з непорядними контрагентами. Адже дійсно, багато з Вас, вже зустрічалися з несумлінними діловими партнерами, і в результаті роботи з ними зазнавали величезних збитків.

У такій ситуації, економічна безпека бізнесу залишається дуже важливим пріоритетом, однією із складових якої є перевірка надійності контрагента в Україні. Приймаючи рішення про співробітництво з тією або іншою комерційною організацією, зверніться до нас придбавши послуги з перевірки контрагентів  з метою з'ясувати інформацію про їхню благонадійність і платоспроможність. Для того щоб у вас не було фінансових проблем у бізнесі з контрагентами, в першу чергу вам необхідно через нас знайти відповіді на ваші питання. Також, в нас ви можете взнати іншу економічну інформацію про компанію, а також наявніть проти неї та її керівництва судових справ.

Ми маємо можливість збору якісної інформації про юридичних осіб в Україні й закордонних компаніях по усьому світу.

Нами буде проведено збір повної інформації про юридичну особу, у тому числі й на закордонні (замовити досьє на підприємство в Україні). Ви отримаєте досьє на компанію, в якій буде багато відомостей на ваш вибір, наприклад наступних:  

- перевірка відомостей про контрагента Україна, а саме повні реєстраційні дані, рід діяльності, дата підстави, тривалість і стабільність існування підприємства;
 

- адреси реєстрації й фактичного місцезнаходження, контактні телефони, частота зміни фактичної адреси підприємства, наявність або відсутність дочірніх або материнських компаній;

- відомості про співзасновників (їх суміжному бізнесу), керівництву компанії;

- усі економічні показники, що характеризують фінансовий стан комерційної організації в цей момент часу (статутний фонд, платоспроможність, обсяги реалізованих товарів і послуг, відомості по безготівковим операціям, клієнтам ьа постачальникам, прибуток,  кредиторська й дебіторська заборгованість, бізнес партнери і т.д.);

- дані про кредитну історію;

- аналіз добропорядності й благонадійності (випадків шахрайства в історії юридичної особи, динаміка виконання підприємством зобов'язань, зв'язки із криміналом і несумлінними партнерами т.д.);

- наявність фактів судових розглядів, відкритих виконавчих справ проти юридичної особи і т.д.

Перевірка фізичних і юридичних осіб - ВИГІДНА Вам! Вона забезпечить спокійну й прибуткову роботу бізнесу, а також відсутність проблем і ризиків вступу в договірні відносини з непорядними контрагентами.

Вас атакують конкуренти? Витісняють із ринку? Наше агентство здійснить збір інформації про конкурента і проведе його поглиблений аналіз (аналіз конкурентів підприємства Україна).

Приватний детектив допоможе здійснити підрив економічної діяльності конкурента, суттєво попостити його ділову репутацію, зманити його провідних спеціалістів до Вас. 

Аналіз, дозволить Вам одержати необхідну інформацію, яка допоможе переглянути стратегію ведення бізнесу й вивести Вашу компанію в лідери ринку.

Наше детективне агентство забезпечить економічну безпеку підприємства й підвищить показники його прибутків.  Ми також, проведемо збір маркетингової інформації, розкриємо його внутрішню службову інформацію.

Володіючи інформацією про конкурента, Ви зможете грамотно використовувати її з метою маркетингу. Надалі, Вам не потрібно буде витрачати колосальну енергію, час і величезні кошти на пошук нових клієнтів. Підготувавши грамотну комерційну пропозицію,  Ви планомірно доб'єтеся того,  що клієнти конкурента будуть працювати з Вами.

В той же час, довідкова інформація особистого характеру  про керівництво конкурента, допоможе Вам повністю передбачити їхні дії й застосувати ефективні контрзаходи. 

Ви не прагнете придбати "кота в мішку", і в той же час грамотно провести вивчення (дослідження) конкурентів? Тоді звертайтесь до нас!

Збір комерційної інформації або перевірка ділової репутації - це є бізнес - розвідка, практичне застосування якої, важливо для бізнесу.