Послуга перевірити нерухомість в Києві, Одесі та Україні. Перевірити реєстрацію нерухомого майна в Києві, Одеса та Україні. Перевірити власника нерухомості в Києві, Одесі та Україні. Перевірити будівельну компанію в Києві, Одесі та Україні.

Super User

11. proverka nedvizhimosti

Купівля (продаж) квартири, будинку, земельної ділянки, об'єктів комерційної нерухомості - це дуже дорогий, договірний захід, де важливо ретельно перевірити всю інформацію.

Замовте в нашому детективному агентстві перевірку інформації про нерухомість. Перевірка об'єкта нерухомості й перевірка угоди з нерухомістю й власника (перевірка свідоцтва про право власності на нерухоме майно в Києві, Одесі, Україні, паралельно перевірка обтяжень нерухомого майна в Києві, Одесі, Україні і ін.) запобіжить квартирним аферам. Детективна і юридична перевірка надійності забудовника нашими юристами в комплексі зі збором інформації про власника детективами, і квартирні шахраї не будуть мати ніяких шансів.

Багато людей, прибуваючи в процесі дикої гонки за матеріальними благами, втратили пильність і стали жертвами аферистів, втративши значні кошти, а часом і все, що нажили, через відсутність повної й достовірної інформації.

Наші детективи перевірять добропорядність забудовника або власника квартири при її купівлі - продажу, істинно охарактеризують сусідів по будинкові, під'їзду, сходовому майданчику, поверхами зверху й знизу, зберуть інформацію про продавця або покупця при укладанні інших угод. Юристи нашої юридичної філії допоможуть Вам правильно оформити договір купівлі-продажу нерухомості.