Послуга перевірка кандидатів на роботу Украіна. Послуга перевірка працівника Україна. Послуга перевірка робітника Україна. Перевірка персоналу Україна. Перевірка людини на судимість Україна.

Super User

5. proverka personala 2

Ваш бізнес і житло - це оплот, у якому немає місця шахраям і злодіям.

Для того щоб Вам спокійно жилося, працювалося й спалося, а Ваші діти й родичі були в безпеці - зверніться в детективне агентство й проведіть перевірку тих людей, яких Ви наймаєте на роботу.

Найчастіше, Ви самі, будучи безтурботними, пускаєте їх на свою територію, не провівши необхідних перевірочних заходів, але ж перевірка особистості людини важлива. Якщо Ви думаєте, що самі можете оцінити людину й зібрати необхідні достовірні дані про неї - Ви глибоко помиляєтесь. Повірте, що характеристики агентства по підбору персоналу буде також не досить. Кадровик не проведе досить глибоке вивчення, яке застосовують більшість правоохоронних органів. Вказану роботу, якісно можуть провести лише професіонали приватного розшуку, який мали колосальний досвід у ряді українських спецслужб.

Колектив нашого детективного агентства, що складається з досвідчених оперативників,  психологів, поліграфологів (більш детальніше про послугу перевірки на детекторі брехні) застосовує ефективні методики оцінки й перевірки персоналу.

Ми проведемо збір інформації про людину й перевіримо (приблизний перелелік):

1. Попередні й фактичні місця роботи (докладніше про послугу за посиланням), правдивість наданої інформації відповідно з резюме й трудовою книгою, репутація й характеристика керівництва й колег по двом останнім місцям роботи;
2. Перевірка документа про освіту Україна, (або перевірка документів про освіту Україна), тобто правдивість наданих документів про освіту.
3. Інформація про судимості.
4. Інформація про наявність відносно особи заяв у поліцію від інших громадян, про факти притягнення особи до кримінальної відповідальності, коли особа не була засуджена, але проти неї була порушена кримінальна справа (було закрито у зв'язку з недоліком доказів і т.д.), відомості про притягнення фізичної особи до  адміністративної відповідальності, наявність компрометуючих зв'язків.
6. Добробут, джерела доходів (співзасновництво у бізнесі). 
7. Факти судових (кримінальних, господарських, цивільних) справ за участю особи;
8. Шкідливі звички (алкоголізм, наркотики, сексуальні відхилення). Чи перебуває на обліку в алко - психдиспансері .
Вказаний перелік питань може бути розширений або звужений замовником
(Строки перевірки залежно від  кількості обраних пунктів від 1 до 5 днів)
 

Перевірка знань персоналу, а також його надійності (лояльності), просто необхідна для забезпечення безпеки Вашого бізнесу, збереження комерційних секретів, товарно-матеріальних цінностей і грошей.

Ми також готові встановити у Вашому будинку відеокамери, що дозволять здійснити контроль домашнього персоналу. Ця своєрідна перевірка домашнього персоналу, дасть Вам можливість знати й бачити, чим він займається і як поводиться  з дітьми (якщо це няня або гувернантка) під час Вашої відсутності, і ще багато чого іншого.