Послуга перевірити кредитну історію людини Україна. Взнати кредитну історію людини Україна. Купити кредитну історію людини Україна. Замовити кредитну історію людини Україна.

Super User

28. credit history

Слід зазначити, що отримати кредитну історію на себе ви можете без особливих труднощів через банк, а от отримати кредитну історію на іншу людину вам буде недоступно, надавати дані на іншу особу Вам відмовлять у банку.

Але не все втрачено,  детективне агентство допоможе вам.

Навіщо  потрібно замовлення кредитної історії?

У першу чергу, воно необхідне для Вашої фінансової безпеки, коли ви, наприклад,  як роботодавець приймаєте на фінансово - відповідальну роботу співробітника. Дуже часто, негативна кредитна історія й фінансові труднощі можуть штовхати людину до здійснення різного роду протиправних дій, таких як крадіжки, шахрайство на підприємстві. Негативним фінансовим станом співробітника можуть скористатися й ваші конкуренти, які за підкуп (працівникові важко буде відмовитися від грошей) будуть виманювати через такого співробітника інформацію, яка є комерційною таємницею у вас на підприємстві й іншу закриту інформацію про клієнтів і не тільки.

По-друге,  потрібно тоді, коли ви вступаєте в ділові відносини. Дуже важливо знати, як ваш контрагент, виконує кредитні зобов'язання і яка в нього фінансова дисципліна. Якщо ви не проведете вказаного заходу, надалі  можете отримати фінансові труднощі.

По-третє, кредитна історія просто необхідна тоді, коли ви плануєте дати комусь у борг. Так  ви отримаєте впевненість, що Вам повернуть гроші, або ж навпаки вирішите не позичати саме цій людині.

І наостанок, дізнатися кредитну історію людини в Україні просто необхідно, в у випадках особистого характеру для отримання інформації про іншу людину.

Слід зазначити, що отримувати інформацію про кредитну історію в детективному агентстві вигідно тим, що чисто в міжбанківському варіанті там існує багато інформаційних неточностей. Детективи можуть провести додаткові заходи щодо перевірки певних пунктів кредитної історії. Наприклад, у нашій практиці, зустрічалися неточності по місцях роботи, дат працевлаштування й звільнення, особи що перевіряється й інші невідповідності. Плюс, детективи зберуть багато іншої інформації про людину, що цікавить вас.