Послуга перевірка кандидата на роботу на поліграфі Київ. Перевірка працівників на поліграфі Київ. Перевірка на детекторі брехні Київ.

Super User

15. Polygraph test

Детективне агентство ТОВ "Бюро особистих ситуацій і безпеки бізнесу", проведе тестування Вашого персоналу на поліграфі (детекторі брехні). Одразу відповідаємо на ваше питання, скільки коштує перевірка на детекторі брехні. Інформуємо, що перевірка становить від 80 до 180 у.е. за тестування однієї людини, в залежності від складності розслідування. Звісно, що перевірка кандидата на роботу на  детекторі брехні Київ, коштує найдешевше, а перевірка персоналу на детекторі брехні Київ, вже коли сталась надзвичайна подія і проводиться розслідування дорожче.

Інформація  для Клієнтів агентства.

Перевірка робітника на детекторі брехні Київ або перевірка співробітників на поліграфі Київ проводиться нами, як на стадії приймання на роботу (особливо необхідна у відношенні матеріально відповідальних і інших ключових посад Вашого бізнесу), так і в процесі роботи (профілактичні перевірки, а також перевірки в рамках проведення службових розслідувань і інших конфліктних ситуаціях).

На цій сторінці ви знайдете деякі поради, як  для Замовника, так і для, особи, що  перевіряється, просимо Вас уважно це прочитати. Для загального розуміння сутності перевірок на детекторі брехні - поліграфі Вам необхідно знати й зрозуміти наступне:

НАЙГОЛОВНІША  ПОРАДА Замовникові, що зацікавився можливістю провести перевірку на детекторі неправди - поліграфі:

Після виявлення  події, не дійте на емоціях, не починайте розповідати всім кому тільки можна подробиці що відбулися, не зрівнюйте своїми неправильними діями знання людей непричетних, зі знаннями людини, що зробила цю провину, тому що він  (зловмисник) все знає краще інших, а інші довідаються про всі деталі події Тільки від Вас!!!

Чим менше коло людей присвячених у деталі події, тим більше тактичних можливостей у фахівця - поліграфолога для виявлення винного при проведенні перевірки на детекторі брехні - поліграфі. Ваші правильні дії позбавлять Вас від помилок, допоможуть правильно організувати власне розслідування, і тим більше поліграфну перевірку. Оптимальним для початку є простий відбір письмових пояснень, де люди викладуть свої версії що відбулися й особистої участі або відношення до цього, надалі  це дозволить більш ретельно провести поліграфную перевірку.

Чому  це потрібно Замовникові:

БЛАГОНАДІЙНІСТЬ

В основі - поняття  надійності, наскільки та або  інша людина надійна й лояльна стосовно фірми. Ми говоримо, що більшість людей у звичайних, не екстремальний умовах гарні люди. Але коли зовнішній світ або внутрішній стан змінюється певним чином деякі люди здатні зрадити інтереси фірми. Немає твердої закономірності між змінами внутрішнього й зовнішнього миру й поганими вчинками. Але є певні тенденції. Тому, якщо враховувати дану людську якість, цілком реально, можна вберегти свою фірму від фінансових і матеріальних втрат, а когось зі співробітників від кримінальної відповідальності.

ПРОФІЛАКТИКА

Аналіз аспектів безпеки бізнесу показує, що  погроза найчастіше  виходить саме від власного персоналу, а регулярне використання поліграфних перевірок знижує втрати від непорядності співробітників до 90 %. "Детектор берехні" має потужний стримуючий, профілактичний і дисциплінуючий ефект від здійснення порушень. Незважаючи на вартість перевірок на детекторі брехні - поліграфі, інформація одержувана даним способом найчастіше безцінна, тому що дає можливість керівникові (власникові) не тільки зберегти свої позиції, але захистити й зміцнити їх. При правильному підході у використанні поліграфа, нормалізувати й установити довірчу атмосферу в колективі.

ЕКОНОМІЯ

Питання внутрішньої безпеки компаній і вплив  усіляких погроз і ризиків на їхню діяльність насамперед  залежить  від "людського фактора". "Підводними  каменями" даної проблеми є плинність  кадрів, нелояльність персоналу до роботодавця. При використанні перевірок на детекторі брехні - поліграфі в кадровій роботі, заощаджуються засоби на навчання або перенавчання, не відбувається відтоку кадрів через неблагополучну атмосферу в колективі й т.д. Однак, тут необхідно розуміти, де насамперед  необхідний "поліграфний" контроль - це як правило: матеріально-відповідальні особи, керівники підрозділів, топ-менеджери й інший персонал з активними повноваженнями.

ВИГІДНІСТЬ

Використання отриманої за допомогою перевірок на детекторі брехні - поліграфі інформації, для прийняття управлінських рішень, дозволяє їх ухвалювати з більшими гарантіями й упевненістю. Це насамперед  відноситься до механізму  договірної роботи із клієнтами, постачальниками й іншими особами, з якими працює персонал компанії, якому надані особливі або більш широкі можливості в прийнятті самостійних рішень від імені компанії. Даний фактор багато в чому впливає на розміри не упущеного прибутку, через  страх співробітників проходження перевірки на детекторі брехні - поліграфі, а так само на формування позитивного іміджу компанії в цілому.

РАЦІОНАЛЬНІСТЬ

Визначення в  колективі "груп ризику" і "резерву на просування по кар'єрі" за допомогою перевірки на поліграфі - детекторі брехні, дуже часто є єдино - можливим способом одержання від людини інформації, яку він приховує.

Перевірка на поліграфі є винятково швидким і найменш витратним способом виявлення зловмисників і припинення завданого ними збитку.

Співбесіда з використанням поліграфа - детектора брехні являє собою найефективніший  спосіб звуження кола підозрюваних осіб, при їх великій кількості. Що ще до завершення розслідування й виявлення конкретних зловмисників дозволяє зняти необґрунтовані сумніви в порядності більшості співробітників, зберігши тим самим у колективі нормальний психологічний клімат.

Важливо пам'ятати, що рівень безпеки фірми тим вище, чим суворіше відсіювання при найманні на роботу.

Незважаючи на багато позитивних аспектів використання детектора брехні, необхідно пам'ятати, що не слід впадати в крайність і вважати його панацеєю від усіх проблем у сфері безпеки бізнесу. Його використання виявиться більш ефективним при комплексній роботі з іншими методами.

Чому це, що потрібно особі, що перевіряється:

ВІДКРИТІСТЬ

У деяких  підприємствах існує інший спосіб перевірки своїх співробітників: - прослуховування, приховані камери, доноси і т.д. Отож, під час перевірки на детекторі брехні - поліграфі фахівець ставить запитання особисто Вам і вислухує особисто Ваші обставини, а не підглядає й підслухує, і не взнає суб'єктивну думку Івана Івановича про Вас. Тому проаналізуйте й скажіть, що для вас більш прийнятне.

ПРАКТИЧНІСТЬ

Коли Ви влаштовуєтеся на роботу, Ви докладно вивчаєте те підприємство, де Ви будете працювати. З'ясовуєте: А чи платять  зарплату, чи є соціальні гарантії, а яке робоче місце, як відзиваються про дане підприємство люди, що працюють та, яка репутація підприємства й т.п. До того ж Ви краще захищені КЗПП. А чим захищений роботодавець? Отож Ви вважаєтеся, що він повинен на слово вірити в те, що Ви написали в анкеті. А Вам хотілося б працювати з людиною, яка краде? Якщо б недостачу розписували на всіх, у тому числі й на сумлінних співробітників. Вам хотілося б, щоб у вас вкрали Вашу особисту річ? А Вам хотілося б працювати поруч із наркоманом і т.п. Тому Вам вирішувати, чи прагнете Ви працювати в здоровішій, довірчій обстановці?

Проходження перевірки на детекторі брехні - поліграфі процедура хвилююча, але зовсім безпечна, головний критерій і умова благополучного проходження поліграфної перевірки - це щирість, що перевіряється.

Якщо Ви прагнете бути впевнені в благонадійності членів Вашої бізнес - команди, звертайтеся в наше детективне агентство й замовте перевірку. Ми допоможемо Вам! Наш фахівець - поліграфолог має велику психологічну підготовку й досвід роботи, щоб розгадати самі заплутані ситуації й відповісти на всі Ваші питання.