Послуга пошук людини за прізвищем в Києві, Одесі та Україні. Пошук людини за адресою в Києві, Одесі та Україні. Пошук адреси за прізвищем в Києві, Одесі та в Україні. Пошук людини по даті народження в Києві, Одесі та в Україні. Пошук місця проживання за п

Super User

12. poisk ludey 2

Наше агентство проведе приватний розшук фізичних осіб. Також агентство проводить збір інших  даних, що цікавлять вас, про них. Знайти місце проживання людини в Києві, Одесі, Україні ви можете замовити у нас.

Ми можемо знайти адресу людини за прізвищем в Києві, Одесі, Україні, іншим наявним у Вас даних.
 

Знайдемо інформацію про людину по номеру телефону.

Наше агентство здійснює приватний розшук фізичних осіб, а також проводить збір інших  даних, що цікавлять, про них.

Ми здійснюємо:

- розшук родичів Україна;

- пошук людей Україна;

- розшук або пошук боржника в Україні (пошук людини по ідентифікаційному коду в Україні, надалі пошук майна боржника в Україні, паралельно розшук банківських рахунків боржника);

- розшук шахраїв Україна;

- розшук боржника по аліментах Україна ;

- розшук відповідача по судовій справі в Україні;

- пошук свідків Україна;

- пошук спадкоємців Украіна і т.д.

Ми також можемо провести пошук померлих людей в Україні, взнати жива людина чи ні. Це може бути потрібно Вам коли Ви намагаєтеся знайти дані про  ваш рід й при відновленні генеалогічного дерева родини.

Наше агентство готове організувати приватний розшук людини для вирішення Ваших проблем!

Слід пам’ятати, що розшук зниклих людей найбільш ефективний по "гарячих слідах". Найчастіше, строк необхідний для звернення до поліції за Законом становить три доби. У реалії, після подачі заяви, органи правопорядку почнуть розшук у найкращому разі на 5-6 добу із часу пропажі, у гіршому, на 10-15 день.

Перші дні розшуку найбільш ефективні, тому, що інформація про людину (його зовнішніх даних, контактах), ще свіжа в пам'яті багатьох людей, які могли з ним зустрічатися в громадських місцях (ресторани, бари, кінотеатри, готелі т.д.), інших місцях, а самому зниклому, можливо, ще не була заподіяна шкода. Це не означає, що все втрачено, якщо ви втратили цінний час. Розшук може здійснюватися й принести свої результати навіть після закінчення якогось періоду, і все ж таки, не будьте безтурботні й розгублені. Спробуйте вчасно організувати розшук рідних і близьких, довіривши пошук людей професіоналам з бюро розшуку, паралельно подавши заяву в поліцію.

Ми здійснюємо розшук за грошову винагороду, тому ми більш мобільні й зацікавлені в кінцевому результаті. Для організації ефективного розшуку необхідні витрати на інформаційні джерела, паливо, зв'язок і т.д., плюс наша комісія за роботу. Плата певним людям, що можливо бачили зниклого "освіжає їхню пам'ять" і "розв'язує їм язика".

Ціна грошової винагороди за розшук визначається в кожній справі індивідуально, залежно від  обсягу, складності, ризику виконаної роботи. Практика показує, що діапазон витрат може починатися від 100-500 у.е., а іноді досягати й декількох тисяч доларів за комплекс виконаної роботи.