Послуга зібрати докази в інтернеті Україна. Фіксація доказів в інтернеті Україна. Збрати інформацію про людину в інтернеті Україна.

Super User
18. sbor informacii v internete
 
Дуже часто, для того щоб виступити ініціатором відкриття провадження по судовій справі, наприклад, по захисту Вашої ділової репутації, честі й гідності від негативних публікацій проти Вашого бізнесу й особисто Вас в Інтернеті, суду необхідно надати інформацію про належного відповідача, інакше суд просто не прийме у вас позов. Дуже часто, автори публікацій фейковых сайтів створених для акцій чорного піару намагаються приховати свої дані. Тому в багатьох людей виникають закономірні питання як взнати власника сайту Україна або як знайти автора публікації в інтернеті Україна. У цьому ми вам допоможемо.
 
Крім того, щоб суд прийняв докази з інтернету як допустимі, їх потрібно зафіксувати юридично законно й правильно, а також довести взаємозв'язки з відповідачем. У цьому Вам також допоможе наше агентство. Як приклад, ми збирали й фіксували докази в інтернеті по порушенню ділової репутації італійського автомобільного концерну. Завдяччуючи правильно проведеній роботі, юристи другого структурного підрозділу нашого агентства виграли справу. Приклад і процедуру фіксації доказів по цій справі, про суть якої ви можете почитати в Постанові Вищого господарського суду України за посиланням.
 

Якщо ви задаєтесь питанням як взнати інформацію про людину в інтернеті, детективне агентство здійснить збір інформації щодо юридичних і фізичних осіб і інших, що цікавлять Вас даних, з мережі Інтернет, а також з різних служб і сервісів (Google, Яндекс і ін.). У нашому агентстві трудяться кращі аналітики. Наші аналітичні довідки одні із самих якісних! Ми маємо процесори збору відкритих даних в Інтернеті на основі спеціалізованого програмного забезпечення, яке одержало умовну позначку "робот". Дана програма спрямована на збір необхідної інформації в певному хронологічному алгоритмі. "Робот" здійснює витяг потрібної інформації, використовуючи повний арсенал засобів і методів семантичного, статистичного й лінгвістичного аналізу. Процесори, діючи автономно, здійснюють перехоплення будь-якої запитуваної інформації, як тільки дані з'являться в Інтернеті. Ми повідомимо про появу на сайті конкурента нової інформації щодо послуг та продуктів, зміни ціни та ін., проведемо аналіз трафіку конкурента. Ви завжди зможете вчасно реагувати та вигравати конкуренцію.