Послуга знайти місце реєстрації людини Україна. Знайти місце реєстрації особи Україна. Знайти місце прописки людини Україна. Дізнатись місце прописки людини Україна.

User

misce reyestracii

Слід зауважити, що місце прописки є конфіденційними відомостями, які підпадають під державну класифікацію персональних даних людини і цю інформацію ви не знайдете у відкритому доступі, її публікація заборонена. Але якщо вам потрібно, знайти місце прописки особи в Україні, або знайти місце прописки по ідентифікаційному коду  в Україні, іншої людини, детективне агентство допоможе отримати ці конфіденційні дані. Також допоможемо знайти місце реєстрації боржника в Україні та його реальне місцезнаходження.

Не знаєте номер телефону іншої людини, детективне агентство дізнається, докладніше за посиланням.

Дізнаємося серію, номер паспорта і інші паспортні дані, а також ідентифікаційний код, детальніше по посиланнях.

Знайдемо майно людини, як читайте далі по посиланню.

Дізнаємося його доходи і зберемо досьє на людину Київ, Одеса, Україна. Дізнаємося його фактичне місце проживання і місце роботи.

Слід зауважити, що поняття місце прописки в Україні вже давно замінено на місце реєстрації людини. Змінено і правовий інститут самого поняття. Держава говорить про те, що реєструватися особі по якій не будь адресі цілком не обов'язково. Це старий пережиток комуністичної системи. І право вибору місця проживання людини є демократичною цінністю, кожен має право вибирати сам чого він хоче. Втім, між рядків замовчується, що якщо людина все ж не зареєстрована за якоюсь адресою, то їй складно реалізовувати певні права і свободи, а саме ось деякі з них.

1. Зробити оформлення паспортної Id карти, отримати паспортні послуги. Про це говорить Постанова КМУ від 25.03.2015 № 302.

2. Зареєструвати новонароджену дитину за місцем реєстрації батьків або якщо вони різні, за місцем реєстрації одного з них. Без цього просто не видадуть свідоцтво про народження.

3. Віддати дитину в школу.

За роз'ясненнями Міністерства освіти, держава, мовляв, гарантує місце в школі, яка найбільш наближена до місця проживання сім'ї. А місцем підтвердження цього є "прописка" батьків.

4. Отримати різноманітні пільги.

Все всілякі видаються тільки за місцем реєстрації. Наприклад, ту ж картку киянина видають тільки людям, зареєстрованим в м. Київ.

5. Голосувати на місцевих виборах.

Тут зрозуміло, якщо ви, наприклад, проживаєте в Києві, але зареєстровані в Одесі ви не зможете вибирати мера міста Києва.

6. Платити податки і надавати звітність як фізична особа підприємець.

Відповідно до закону, реєстрація фізособи підприємця відбувається за місцем його реєстрації. Звідси все і витікає.

7. Подавати позови до суду.

Одне з важливих прав. Всі повідомлення суду надсилаються тільки за місцем реєстрації людини.

Та інші.