Послуга взнати чи є заповіт людини Україна. Взнати про наявність заповіту в людини Україна. Дізнатись про наявність заповіту людини Україна. Перевірити чи є заповіт людини Україна. Перевірити наявність заповіту в людини Україна.

User
kak uznat est li zaveshchanie
 
Дуже часто, при житті спадкодавця, вас можуть хвилювати питання, чи оформив  він заповіт і є чи в цьому заповіті ви.
 
Варто звернути вашу увагу  на те,  що якщо про це спадкодавець прямо не сказав вам,  от, я оформив  заповіт, то наприклад, цю інформацію нотаріус не має права повідомляти, при чому не тільки текст заповіту, а навіть факт його складання. Тільки після смерті спадкодавця нотаріус відкриє вам конфіденційну інформацію про те, чи був  складений заповіт. Причому одержати інформацію про відкриття заповіту може, тільки найближчий родич першої черги спадкування або безпосередньо особи зазначені в заповіті.
 
Якщо ви не є близьким родичем, або близьким, але ще при житті спадкодавця вам не говорять або не вважають потрібним повідомити інформацію про написання заповіту,  або ви взагалі є третьою зацікавленою особою не родинного зв'язку,  довідатися ще при житті спадкодавця, чи є  заповіт, вам допоможе детективне агентство.
 
Детективне агентство встановить або спростує факт наявності заповіту зі спадкоємного реєстру. Нам і нікому іншому не буде відомий текст самого заповіту,  він у таємниці зберігається в нотаріуса. Ми просто перевіряємо й повідомляємо,  так заповіт є й написаний такого - то числа, або заповіт відсутній. Для цього нам потрібно щоб ви повідомили правильно прізвище, ім'я та по батькові українською мовою  спадкодавця, а також його ідентифікаційний код (якщо коду ви не знаєте, ми допоможемо його взнати).
 
У свою чергу юристи філії нашого агентства допоможуть вам вступити в спадщину, правильно оформити всі документи, при необхідності оскаржити заповіт. Більш докладно про послугу оформлення спадщини на юридичному сайті агентства.
 
Крім цього, наше детективне агентство допоможе зробити збір інформації про майновий стан людини, розшукати родичів спадкодавця й інших зацікавлених людей.
 
Ми також проводимо архівну роботу із встановлення споріднення. Це важливо якщо ви прагнете вступити в спадщину. Випадки бувають різні. Наприклад, у нас був клієнт із третьої черги родичів. Спадкодавець помер, заповіту не залишив, і в нього не було дітей і інших близьких родичів з першої черги спадкування, не було також і із другої. А от із третьої черги наша клієнтка доводилася троюрідною сестрою, і нам потрібно було встановити документально (з підтверджувальними документами) це споріднення. Частина документів була втрачена, тому їх потрібно було в стислий термін знайти й одержати дублікати для доказів права спадкування.
 
Бувають також проблеми, коли при доказуванні рідства в ланцюжку документів, є орфографічні помилки, перекручені та не правильні написання прізвищ, наприклад у свідоцтвах про народження. Ми також проводимо роботу зі знаходження реальних даних, у судовому порядку доводимо це й вносимо зміни в документи для того, щоб у вас не було перешкод для одержання спадщини.
 
Специфіка справ спадкування й доказу споріднення особливо ефективна при зв'язку роботи детективів і юристів. Одні добувають потрібну інформацію, інші її грамотно юридично реалізовують. Саме цим і славиться наше агентство.