Послуга знайти майно людини Україна. Знайти майно боржника Україна. Взнати власника квартири Україна. Перевірити майно людини Україна. Знайти нерухоме майно людини Украіна.

User

nayti imuschestvo

Дуже часто, вам може бути необхідно взнати яке майно зареєстровано на людину Україна. Наше детективне агентство допоможе перевірити наявність майна людини в Києві, Одесі, Україні. 

Розглянемо, у яких випадках знайти майно  найбільш потрібно й витребувано.

Перше й найпоширеніше, при розгляді й перевірці потенційного продавця нерухомості, коли ви тільки придивляєтеся до купівлі нерухомості. У точності встановлюється, чи дійсно  належить нерухомість даній людині й чи не накладені  судом, будь які арешти ті інші обтяження. Далі встановлюється, чи має право людина продавати нерухомість і не чи порушує вона майнових прав інших осіб (дружини, малолітніх дітей, старих батьків бізнес партнерів і т.д.), а також не чи мав  він проблем із законом у минулому й не чи може  він Вас обдурити.

Друге, це при здійсненні різного роду підприємницьких відносин, коли ви перевіряєте свого контрагента або конкурента. У нашій детективній практиці дуже часто виникали прохання наших клієнтів саме при цих обставинах. Так в одному з випадків, майбутній контрагент розповідала про себе як про досить успішну особу – бізнес леді. У соцмережах вона також позиціонувала себе як успішного бізнесмена, що займається сферою салонів краси. При перевірці майна з'ясувалося, що єдина квартира, яка була оформлена в іпотеку у зв'язку з "хронічними" боргами  особи, що перевіряється, перейшла у власність банку. Дорогий автомобіль преміум класу був оформлений не на неї, а на її співмешканця, на який також відкрито кілька кримінальних справ по статті шахрайство, на сам автомобіль також накладений арешт. Приміщення, у якому перебувало два салони краси, і які вона позиціонувала, як свою власність, насправді виявились в оренді й працювали, ледве чи не в нуль. Як виявилося люди "голі й босі", живуть, тільки промишляючи шахрайством, пускаючи пил в очі іншим людям про свою "успішність" і видурюючи в них гроші. При аналізі ж конкурента вам буде також цікаво знати, на скільки він успішно веде справи, які одержує прибутки, від яких клієнтів і яке рухоме й нерухоме майно купує.

По-третє, коли ви прагнете знайти майно боржника, збираєте інформацію про свого боржника. Яке майно належить йому й звідки можна стягнути гроші. На що в порядку забезпечення позову ви можете накласти арешт судом ще до початку самого судового процесу.

По-четверте, коли вам просто цікаво в особистих любовних стосунках, з якою людиною ви познайомилися й чи дійсно вона говорить про себе правду.

У цьому вам допоможе детективне агентство.

Детально про нашу послугу отримання інформації про ідентифікаційний код людини, саме завдяки якому і ведеться пошук майна.

Більш докладно про послугу збору різної інформації про людину нашим детективним агентством.

Детальніше про збір комерційної інформації детективами читайте по посиланню.